Ekspres Kargo

Ekspress Kurye Nedir ?

Ekspress kurye adından da anlaşılacağı üzere hızlı ve seri şekilde teslimatı yapılmasına denilmektedir. Trafiğe takılmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapılması için genellikle motosiklet kullanan kuryeler yardımı ile  teslimatı yapmaktadırlar. Bu hizmeti genellikle müşterilerin hızlı bir şekilde istedikleri ürünleri getirmeleri için yapılmış bir yöntemdir. Ekspress kurye hizmeti firmaların yeni başladığı bir yöntem olmakla beraber oldukça tutulan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ekspress kurye hizmetinin size sağlayacağı en büyük yeniliklerden biri ise hızdır. Motosikletli kuryeler aracılığı ile diğer kuryelerin aksine başka lokasyonlara uğramadan direk sizin adresinize gelerek teslimatı gerçekleştirirler. Özellikle Ülkemizde İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde rağbet gören bu sistem yoğun trafik koşullarında ekspres kurye aracılığı ile ürününüzü ya da evraklarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirir. Bu hem size zaman kazandıracaktır hem de önemli bir ürün ise işinizi kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak tanıyacaktır. Öncelikle göndermek istediğiniz ürünün kurye yardımı ile talepleriniz doğrultusunda adresinizden alınmakta. Sonrasında ise ürününüzü Motosiklet yardımı ile gönderileceği en uzak adrese en fazla 2 3 saat içerisinde teslimatınızı güvenle taşımaktadırlar.

Ekspress Kurye Neler Taşır?

Ekspress kuryeler motosiklette taşınabilecek her ebattaki ürünü kolaylıkla taşımaktadır. Ürünün ağırlık bakımından her firmada farklılık gösterebilmektedir. Ama genellikle önemli bir evrak ya da dosyaları taşımak ve bunları hızlıca yetiştirmek amacı ile ekspres kuryeler tercih edilmektedir.  Ekspress kuryelerin taşıyabileceği alan kısıtlı olduğundan ona göre ürününüzü seçip planlamalarınızı yapmanız gerekmekte.

Ekspress Kuryelerin Avantajları Nelerdir?

Ekspres kuryenin avantajlarından biri, müşterilerin arz talepleri doğrultusunda yedi gün yirmi dört saat hizmet vermeleridir. Bu sayede sunulan sınırsız hizmet müşterilerin yanı sıra ürünü satan ya da işi çabuk olması gereken kişilerin anında işini yapmasına olanak tanımaktadır.

Bir diğer avantajlarından biri ise motosiklet kullanan kuryeler sayesinde trafiğe takılmadan çabucak ürününüzü ulaştırmasıdır. Ayrıca motosikletli kuryeler tek bir ürün getirme hakkı bulunduğundan başkalarının ürünü bulunmadan sadece sizin ürününüzü getirerek yani başka lokasyonlara uğramadan sizin teslimatınızı anında teslimatını sağlar. Kısa mesafeler için ise yine ekspres kargo yardımı ile yerinizde oturarak çok kısa süre içerisinde diğer bölgeye ürününüzün teslimini yapmaktadır.

Ekspress Kurye Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

 

Ekspress kurye fiyatları, Motorlu kurye hizmeti yaptığından dolayı hızlı ve çabucak bir hizmeti beraberinde getirmektedir. Ancak alacağınız hizmet, hız ve güvenlik açısından diğer kurye hizmetlerine nazaran daha iyi olmasından dolayı bu servisin ücretlendirmesi anlamında da farklılık göstermektedir. Mesai saatleri içerisinde kullanacağınız express kurye servisinin ücreti liste fiyatının bir miktar üzerinden hesaplanmaktadır. Eğer mesai saatleri dışındaki motorlu kurye hizmetlerinden faydalanmak isterseniz; yani yedi gün yirmi dört saat hizmet veren acil express kargo servisini kullanarak gönderinizin tesliminin gece yapılmasını tercih ederseniz ödeyeceğiniz ücret mesai saatleri içindeki express kurye hizmetinin ücretinden farklılık gösterebilmektedir. Saymış olduğumuz hız, güvenlik, yedi yirmi dört çalışma imkanı gibi bütün avantajlar sayesinde express kurye servisi gönderinizle ilgili ihtiyacınız olan her hizmeti sizin için sunacaktır.